asfalt yapımı ankara
Ankara Asfalt,  Ankara Asfalt Firmaları,  Asfalt Firmaları,  Blog

Asfalt Yapımı Ankara

Asfalt yapımı Ankara, Ankara’da bu hizmete ihtiyaç duyan kişiler için sunulan bir hizmettir. Firmamız tamamen müşteri memnuniyeti sağlamak amacı ile faaliyetlerini en iyi şekilde sürdürmekte; olup asfalt yapımı Ankara hizmetini kusursuz bir şekilde sunmaktadır.

Asfalt ile yapılan kaplama koyu renkli, çok gözenekli ve yağmurlu günlerde suyun geçirimsiz; tabakaya akmasını sağlıyor. Yolun yapımı sırasında, suyu kaydırarak yolun kenarlarına doğru akmasını sağlayan çok hafif bir eğim geliştirilir.

Asfaltın Avantajları

Drenajlı Ankara asfalt inşası için, aşınmaya ve suyun etkisiyle oluşan kimyasal değişikliklere karşı yüksek direnç göstermeleri ile karakterize edilen bazaltik kayalardan agregalar kullanılır . Bugün, bu tür ürünün tek olumsuz yönünü bile azaltmaya çalışıyoruz ve bu nedenle, kuruyan asfaltın soğuk ve sıcaklık değişikliklerinden çok fazla etkilenmesini önlemek için karışıma belirli bir yüzdede polimerler eklenmekte.

Yolların yapımında drenajlı asfalt kullanımından kaynaklanan avantajlar gerçekten çoktur; Dediğimiz gibi, yolda seyahat eden kullanıcılar için şüphesiz daha güvenli , yol yüzeyindeki kavrama aslında her türlü hava koşulunda çok daha yüksek. İstatistiklere göre asfaltın ve koşullarının yol kazalarının %25’ini etkilediği düşünüldüğünde çok önemli bir özelliktir.

Asfalt Boşaltmanın Dezavantajları

Yolların yapımında kullanılan bu özel asfalt türüyle ilgili birçok olumlu yön vardır. Tek dezavantajı, daha önce de belirttiğimiz gibi, özellikle soğuk havalarda dolaşan arabaların kayma riskiyle ilgilidir. Soğuk (sıfır derece) ile gözenekler , çok kaygan ve tehlikeli olan buz tabakasını kaplayan dondurucu suyla dolar. Bu nedenle drenaj asfaltı dağlarda veya donma noktasının altındaki kış sıcaklıklarına maruz kalan bölgelerde kullanılmamakta.

Profesyonel Asfalt Yapımı Ankara

Firmamız asfalt yapımı Ankara alanında son derece profesyonel ve kaliteli hizmetler sunmaktadır. Böylece siz de bu hizmetlerden en iyi şekilde yarar sağlamak istiyorsanız firmamızı tercih edebilirsiniz. Bu noktada asfalt nedir sorusuna cevap arıyorsanız doğru adrestesiniz. Her şeyden önce firmamız kurulduğu günden bu yana müşterilerine en kaliteli hizmetleri sunmaktadır. Siz de firmamızla ile iletişime geçerek profesyonel bir deneyim elde edebilirsiniz. Hadi, en kaliteli ve güvenilir hizmetler elde etmek için hemen harekete geçin.