Taş Mastik Asfalt Nedir?

Taş Mastik Asfalt Nedir

Taş mastik asfalt nedir? Taş mastik asfalt, çeşitli özelliklere sahip olan asfalt çeşitlerinden bir tanesidir. Son derece önemli ve değerli olan taş mastik asfaltın özelliklerini inceleyerek kusursuz bir şekilde asfalt yolların sahip olduğu avantajlardan yararlanabilirsiniz.

Mastik asfalt binaya ilave nem getirmez ve bu nedenle eski binaların hızlı bir şekilde yenilenmesinde sorunsuz olarak kullanılabilmekte. Düşük montaj yüksekliği ve düşük ölü ağırlık da olumlu bir etkiye sahiptir; bu da döşemeyi bile kolaylaştırır. Tavan arasında kolayca mümkündür. Bu, malzemenin, diğer ısı yalıtım önlemleriyle birlikte ek olarak güçlendirilebilen ısı yalıtım özelliklerini özellikle iyi gösterdiği yerdir. Aynısı ses yalıtımı veya darbe ses yalıtımı için de geçerlidir.

Mastik Asfaltın Özellikleri

Taş mastik asfalt nedir? Anında kullanılabilirlik, mastik asfalt kaplamayı diğer benzer kaplamalardan ayırır. Sıcak asfalt, iç ve dış mekanlar arasında teras, balkon ve diğer geçiş alanlarının su yalıtımı ve yalıtımı için çok yönlü ve çevre dostu bir yapı malzemesidir. Mastik asfalt şapında boşluk olmaması, nemli odalarda döşeme için idealdir. Çamaşırhanede, banyoda veya endüstriyel araç yıkama sistemlerinde: Evrensel olarak uygulanabilir; ve çevre dostu ve enerji verimli inşaat için tüm gereksinimleri karşılayan neredeyse bakım gerektirmeyen malzeme.

İpuçları

Genel olarak, mastik asfalt şapın bakımı için özel bir temizlik önlemi gerekli değildir. Uygulama alanına bağlı olarak inatçı kirleri temizlemek için sadece süpürme veya nemli temizlik yeterlidir. Garajlar veya çok katlı otoparklar kesinlikle hastanelerden veya özel evlerden farklı gereksinimlere sahiptir. Malzemenin suya ve aside dayanıklı tasarımı sayesinde neredeyse hiç hata yapmayacaksınız. Ancak sonradan uygulanan zemin kaplamaları veya işaretler, yazılar vb. için temizlik ve bakım talimatlarına uyulmalıdır.